Kamenný obchůdek

Abychom vám byli blíže, otevřeli jsme kamenný obchůdek Anishop, kde najdete ověřené výrobky pro těhotné i období po porodu, stylové a praktické oblečení pro nastávající maminky, přírodní kosmetiku pro vás i miminka a také několik praktických věciček, které se vám pro miminko budou v prvních měsících více než hodit. Nechybí u nás ani pečlivě vybraná literatura pro těhotné, originální hudební šperk mexická bola-rolnička a samozřejmě Aniball. Právě tady si ho můžete v klidu prohlédnout, osahat a zeptat se na vše, co vás v souvislosti se cvičením zajímá. Zakoupit si můžete veškeré doplňky určené k péči o balonek a zlepšení komfortu cvičení.

Najdete u nás i české nosící šátky Moisha a ŠaNaMi – vybrali jsme ty nejkrásnější vzory a pokud se chystáte svoje děťátko nosit, určitě si u nás vyberete, rádi vám profesionálně poradíme. Na všechno budete mít spoustu času a klidu. Můžete se posadit do pohodlného ušáku, dát si dobrou kávičku a rozmyslet si, co všechno si z našeho obchůdku odnesete :-)

 

Budeme se na vás moc těšit! :-) Najdete nás na adrese: Jánská 11/13, Alfa pasáž u písmene B v MEZIPATŘE.

Otevírací doba: Po – Pá 9 – 18h

Po prázdninách chystáme i zajímavá povídání, tvořeníčka a předporodní „minikurzy“. Přijďte se za námi podívat a říct, co by vás nejvíce zajímalo…a my to pro vás rádi uskutečníme :-)