V e-shopu naši zákazníci aktuálně doporučují

Nakupujte přímo od výrobce s garancí nejlepší ceny a dopravou zdarma od 1 500 Kč

MUDR. MIROSLAV VERNER

gynekolog, porodník
Otázka porodního poranění a jeho dopadů na kvalitu života žen byla po dlouhou dobu tabu a do značné míry i opomíjené téma. Dnes se naštěstí situace zásadně změnila a řada nastávajících maminek hledá nejen informace, ale i pomůcky, jak porodnímu poranění předejít nebo ho aspoň významně minimalizovat. V tomto směru dnes Aniball sehrává velmi důležitou, svým způsobem nezaměnitelnou roli. Na základě své osobní zkušenosti mohu říct, že ženy používající Aniball v naprosté většině minimálně ví, jak správně tlačit ve II. době porodní, což se obvykle pozitivně projeví na její délce.

MUDR. MARIÁN KOLLÁR

prezident Slovenské lékařské komory
Aniball je výborná pomôcka, ktorá pomáha ženám dobre pripraviť svoje telo na pôrod. Ženy, ktoré ho používali, sú na pôrod lepšie pripravené – psychicky aj fyzicky. Dokážu dobre pracovať so svojími svalmi v záverečnej fáze pôrodu. Zo svojich skúseností môžem potvrdiť, že väčšinou nie je nutný nástrih hrádze a nedochádza k rozsiahlym poraneniam. Po pôrodoch sú omnoho aktívnejšie, ako ich kolegyne na oddelení. Aniball si pochvaľujú aj v popôrodnej fáze, keď s ním cvičia Kegelové cviky na prevenciu ochabnutých svalov panvového dna. Aniball môžem iba odporúčať.

MUDR. ŠÁRKA KUTÁLKOVÁ

gynekoložka
Aniball se mi líbí, je jednoduchý, účinný, bezpečný a podporuje přirozenou pružnost tkání. Určitě jej doporučuji, jsme s ním opravdu spokojeni.

PRIM. MUDR. RADEK POLÁČEK

primář v Porodnici Rakovník
S Aniballem máme v porodnici skvělé zkušenosti. Porodní poranění jsou menší nebo žádná a mám pocit, že druhá porodní doba je rychlejší a více fyziologická, maminkami daleko lépe snášena. Je potřeba poctivě, ale nenásilně před porodem trénovat, aby nedošlo k poraněním. Pomůcky typu Aniball jsou velkou pomocí. Výhodu vidím i do budoucího života ženy – nedochází k hlubokým poraněním svalů a při poporodní rehabilitaci nemusí mít žena v pokročilém věku únik moči.

Jak to začalo?

Před osmi lety jsem porodila holčičku…přirozeně bez medikace, nástřihu, natržení. Poslední měsíc těhotenství jsem cvičila se silikonovou pomůckou. Přinesla mi nejen dobrou fyzickou přípravu, ale hlavně psychickou. K porodu jsem odjížděla klidná, beze strachu, dokonce jsem se těšila. Říkala jsem si tehdy, že když mnou „prošel“ balónek o obvodu 30 cm, projde i dcera.:) Na porod vzpomínám moc hezky… No a samotný „balonek“ mě nadchl, takže jsem se pustila do práce.

Máte nějaké otázky?

Přečtěte si nejčastější otázky ohledně Aniballu a odpovědi na ně.
A pokud máte jiný dotaz, nebojte se nám napsat, třeba hned…

10 + 1 =

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 999 Kč

IHNED ODESÍLÁME

Vše máme skladem

PORADENSTVÍ

Naši specialisté Vám rádi poradí

LASKAVÝ PŘÍSTUP

Za všech okolností