Limitovaná sleva 25%. Nakupujte zde!

Cvičení s balonkem proti stresové inkontinenci?

Aniball Inco je zdravotnickým prostředkem určeným pro prevenci a léčbu stresové inkontinence moči. Největším problémem při řešení inkontinence pro ženy jsou rozpaky a zatajování těchto potíží… 

Cvičení s balonkem proti stresové inkontinenci?

 

Aniball INCO je zdravotnickým prostředkem určeným pro prevenci a léčbu stresové inkontinence moči. Největším problémem při řešení inkontinence pro ženy jsou rozpaky a zatajování těchto potíží…

 

Marie
Marie
Read More
Před použitím je nutné si prostudovat manuál k používání tohoto zdravotnického prostředku. Je velmi podrobný a srozumitelný. Postupně jsem cvičila každý den přibližně 10 minut. Je důležité se naučit správně dýchat, dát si na čas, vnímat signály svého těla. Zlepšení přišlo přibližně po 6. týdnech.
Irena
Irena
Read More
Aniball Inco mě příjemně překvapil. Balení je hezké, praktické s látkovým pouzdrem. Součástí produktu je podrobný návod. Cvičení je pohodlné. Cvičila jsem 10 minut denně. Po měsíci jsem cítila první výsledky. Začala jsem si uvědomovat svaly,o kterých jsem ani nevěděla, že je mám. Po použití se jednoduše omyje podle pokynů výrobce. Doporučila bych jej pro všechny ženy se stresou inkontinencí.
Petra
Petra
Read More
Aniball téměř po 3 měsíčním používání mi naprosto odboural mou nechtěnou lehkou inkontinenci, která mě obtěžovala již posledních pár měsíců v mém životě. Aniball je intimní, praktický prostředek vyrobený pro všechny typy žen, které mají tento druh problémů. Proto musím uvést, že jsem byla s ním spokojena a jeho účinek je 100%.., dámy proto neváhejte a pořiďte si tuto pomůcku, pač Vám zjednoduší život ...))
Hana
Hana
Read More
Aniball inco jsem začala používat 4 měsíce po porodu a očekávala jsem zlepšení inkontinence, posílení pánevního dna. Cvičila jsem 3 měsíce cca ob den 5-15 minut podle přiloženého návodu, který je krásně a srozumitelně napsaný. Mírný účinek jsem zaznamenala po cca měsíci používání a nadále se má situace zlepšuje. Přidala jsem i cvičení po porodu a kombinuji to s Aniballem. Před porodem jsem používala klasický aniball, tak můžu říct, že jsou stejné až na balonek, který je tady menší, jinak tvarovaný, příjemný. Výrobek můžu doporučit, pokud je žena ochotná cvičit opravdu pravidelně. U příležitostného použití by pravděpodobně nefungoval.
Previous
Next

*Výsledek sebehodnocení 50 spotřebitelek v České republice po 1 – 3 měsících užívání produktu, hodnocení bylo realizovánood 01.07.2023 do 30.09.2023.

Co je Aniball INCO?

blank

Aniball INCO je určen pro prevenci a léčbu stresové inkontinence moči. 

 

ANIBALL INCO je zdravotnický prostředek pro trénink vědomé relaxace (uvolnění) a aktivace (stažení) svalů pánevního dna dospělé ženy. Balonek pomáhá objevit pánevní dno a zjistit, jak s ním efektivně pracovat v kontextu s dechem.

 

 

Pro koho je balonek vhodný? Pro aktivní ženy, které chtějí lépe poznat své tělo.

Aniball INCO je určen pro prevenci a léčbu stresové inkontinence moči. 

 

ANIBALL INCO je zdravotnický prostředek pro trénink vědomé relaxace (uvolnění) a aktivace (stažení) svalů pánevního dna dospělé ženy. Balonek pomáhá vizualizovat pánevní dno a zjistit, jak s ním efektivně pracovat v kontextu s dechem.

 

 

Pro koho je balonek vhodný? Pro aktivní ženy, které chtějí lépe poznat své tělo pro zmírnění projevů inkontinence.

Co musím vědět před začátkem cvičení?

Náš Aniball tým je týmem žen, lékařů, fyzioterapeutů, porodních asistentek a dalších odborníků, s dlouholetou praxí, pro které je zdraví žen životním posláním. Vznik Aniball INCO byl inspirován právě ženami a jejich přirozenou potřebou řešit inkontinenci, která je ve velké míře často trápí.

 

Slouží k tréninku správné funkce (aktivace/relaxace) svalů pánevního dna. Pomáhá ženám pochopit, že pánevní dno pracuje v kontextu s dechem.

 

Balonek Aniball INCO zavedený do pochvy se díky svému proměnlivému tvaru a velikosti optimálně přizpůsobí individuální anatomii ženy a v tomto spočívá jeho hlavní výhoda.  

 

Poskytuje důležitou zpětnou vazbu o kvalitě práce svalů, protože aktivací a naopak uvolněním svalů pánevního dna dochází k mírnému pohybu balonku uvnitř pochvy viz. manuál.  

Poznej zásady cvičení s Aniball INCO

Čtěte pečlivě návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání zdravotnického prostředku.

4

RELAXACE

Aniball INCO není zázrak sám o sobě. Jeho efekt začne fungovat v plné spolupráci s vaším tělem. Proto se před a po cvičení odměňte vždy relaxací. Uvolněte se! Závěrečné relaxační cvičení s balonkem najdete popsané v  návodě.

blank

ZAVEDENÍ

Balonek zavedený do pochvy se pomocí ruční pumpičky pohodlně nafoukne vzduchem na požadovanou komfortní velikost. Jakmile docílíte optimálního pocitu bez nepříjemných tlaků či bolesti a přitom pocítíte lehký odpor balonku, můžete začít cvičit. 

7

CVIČENÍ

V průběhu tréninku si projdete 2 typy cvičení: prodloužení doby stiskuzvyšování síly i vytrvalosti svalů pánevního dna. A cvičením odolání zvýšenému tlakucílem je zvládnout situace nadměrného břišního tlaku. 

3

DECH

Dech ve spojení s balonkem představuje dva hlavní elementy, které vám pomáhají objevit vaše pánevní dno. Díky správnému dýchaní se budete učit aktivovat a uvolňovat svaly pánevního dna.

Trénink s Aniball INCO krok za krokem

Audionávod na používání Aniball INCO

Audionávod na používání Aniball INCO

Co stojí za metodou Aniball INCO?

V naši cvičební metodě a zdravotní pomůcce Aniball INCO, kterou vytvořily ženy, si zakládáme na třech přirozených vlastnostech našeho lidského organismu. Cílem je obnovit správnou funkci pánevního dna tak, aby se mu vrátila schopnost kontinence. 

blank

Harmonizace napětí - posilování nestačí

Díky současným vědeckým poznatkům a doporučením fyzioterapeutů víme, že bychom pánevní dno měly tzv. harmonizovat neboli optimalizovat jeho napětí - věnovat se rovnoměrně aktivaci (zpevňování ochablých partií), ale i relaxaci (uvolňování).

blank

Dechem vedené cvičení

Uvědomit si, které struktury v pánvi vlastně zapojovat a jak je vědomě aktivovat a relaxovat za pomoci dechu, je nesmírně důležité. Pánevní dno a jeho svaly pracují v kontextu s dechem - ilustrační video, jak to v tvém těle funguje, najdeš tady.

blank

Probuzení přirozeného potenciálu našeho těla

Známe mnoho metod a instrukcí pro trénink pánevního dna, běžným problémem začátečnic ale obvykle bývá pánevní dno vůbec najít a pochopit, jak funguje.

Proč by neměla být inkontinence společenským tabu?

blank

Inkontinence se netýká pouze starších žen, ale může postihnout každou ženu v jakémkoli věku, i když jen dočasně.

 

 

Znáte situaci? Například při skákání nebo oblíbeném sportu si takzvaně „ucvrknete“… buď se tomu zasmějete, nebo se to snažíte zakrýt, ale většinou to ignorujeme.

 

Nebojme se o tomto tématu otevřeně mluvit, není důvod se stydět. 

 

 

Více důvodů, proč bychom to ignorovat neměly, najdete na našich edukačních stránkách o ženském zdraví.

 

Inkontinence se netýká pouze starších žen, ale může postihnout každou ženu v jakémkoli věku, i když jen dočasně.

 

 

Znáte situaci? Například při skákání nebo oblíbeném sportu si takzvaně „ucvrknete“… buď se tomu zasmějete, nebo se to snažíte zakrýt, ale většinou to ignorujeme.

 

Nebojme se o tomto tématu otevřeně mluvit, není důvod se stydět. 

 

 

Více důvodů, proč bychom to ignorovat neměly, najdete na našich edukačních stránkách o ženském zdraví.

 

blank

Zajímavé články z našeho blogu...