Proč používat Aniball?

Chcete-li se při porodu vyhnout natržení nebo nástřihu hráze, pak se seznamte s osvědčenou zdravotnickou pomůckou Aniball, sloužící k předporodní přípravě a rehabilitaci pánevního dna po šestinedělí.

Cvičení s Aniballem: 

  • účinným způsobem napomáhá nácviku vědomého uvolnění pánevního dna v kontextu s nádechem, bez násilného tlačení,
  • umožňuje vyzkoušení vhodné porodní polohy, pocitu tlaku,
  • podporuje intuici a spontánní vypuzování,
  • přináší efektivní fyzickou a psychickou připravenost, sebedůvěru na porod,
  • snižuje riziko spontánního poranění nebo nutnosti nástřihu hráze,
  • pozitivně přispívá ke zpevnění pánevního dna po těhotenství, porodu a prevenci jeho dysfunkcí.

Začít můžete od ukončeného 36. týdne těhotenství, cca 15 – 30 minut denně.

Cena: 1.290,- Kč

včetně DPH

Skladem – expresní odeslání

Aniball a jeho menší varianta Aniball Inco jsou zdravotnické prostředky k objevení pánevního dna, jeho síly a pochopení, na jakém principu funguje. Aniball primárně slouží k předporodní přípravě a prevenci inkontinence. Je určen k procvičování svalstva pánevního dna, přípravě porodních cest a také zpevnění svalstva pánevního dna po šestinedělí.  Aniball Inco je ideální pomůckou ke zlepšení kondice pánevního dna například pro ženy trpící stresovou inkontinencí.

Pomůcka pro snadnější porod Aniball účinným způsobem napomáhá procvičovat napínání a uvolňování svalů pánevního dna, pozitivně stimuluje poševní svalstvo a zlepšuje elasticitu hráze během předporodní přípravy. Výsledkem cvičení může být usnadnění vypuzovaní novorozence a významné snížení rizika poranění hráze.

Používání Aniballu nebo Aniballu Inco po porodu a šestinedělí přispívá k posílení svalstva pánevního dna, což vede k omezení inkontinence v pozdějším období.

Balonek Aniball není výmyslem moderní doby. Vychází z afrického porodnictví, kde se ženy údajně připravují se sušenou tykví – kalabasa. Její tvar umožňuje ženám vykonávat cvičení (podobně jako s Aniballem), která eliminují riziko natržení. Jak je vidět – vracíme se ke kořenům.

 

zdravotnická pomůcka Aniball
kalabasa

Tento zdravotnický prostředek pro předporodní cvičení představuje tu nejlepší tréninkovou metodu, jak se úspěšně vyhnout nastřižení hráze či poranění při porodu. Chystáte se začít cvičit? Prohlédněte si popis předporodního cvičení

Aniball doporučují odborníci – lékaři, fyzioterapeuté, porodní asistentky, duly, porodnice. Chcete si přečíst některé z referencí?