Co je Aniball?

Aniball-New-Pink

Vaše pánevní dno a sebevědomí hrají tu nejdůležitější roli  pro hladký porod.

 

Věděli jste, že se během porodu tkáně pánevního dna natáhnou až o 300%? Maximální pnutí nastává v momentu průchodu hlavičky dítěte. Je jasné, že nepřipravená tkáň může způsobit komplikace.

 

Dalším faktorem je rutinní výkon nástřihů v některých nemocnicích. Hojení bývá zdlouhavé, komplikované a poranění hráze často způsobuje trvalé negativní následky.

 

Tajemství Aniballu spočívá především v nácviku vědomého uvolnění pánevního dna v kontextu se správným dechem.

 

S Aniballem výrazně zvyšujete šanci na hladký porod bez poranění, zbytečných zásahů a medikací. Navíc se díky cvičení budete cítit sebevědomější a lépe připravená na porod.

Svaly pánevního dna (stejně jako jiné příčně pruhované svaly) fungují lépe, pokud jsou trénované. Aniball je osvědčená pomůcka, která vám s přípravou těla (a mysli) pomůže.

 

Používání Aniballu umožňuje nácvik vědomého uvolnění porodních cest za pomoci hlubokého nádechu, vyzkoušení nejvhodnější porodní polohy a pocitu tlaku, který způsobuje nutkání na vypuzování miminka. Podporuje tak intuitivní chování, které je pro hladký porod zásadní.

 

Aniball vás učí vědomě relaxovat svaly pánevního dna, takže budou připraveny na intenzivní pnutí během porodu. 

 

Pomáhá naučit se správně dýchat a vypuzovat, abyste dokázala prožít porod přirozeně a s minimem lékařských zásahů.

 

Vašim cílem je být zdravá, klidná a připravená maminka, která dokáže ovládat své pánevní dno, což umožní snazší porod s minimem negativních následků.

Aniball CZ Recenze

Bezpečný

Balonek stejně jako pumpička jsou vyrobeny z kvalitního biokompatibilního silikonu a při správném použití a dodržování instrukcí nemůže prasknout.


Aniball nevyvolává předčasný porod a nezpůsobuje trvalé natažení svalstva.


Během cvičení máte díky obousměrnému ventilu plnou kontrolu nad velikostí balonku. Můžete ho kdykoliv zmenšit, zcela vyfouknout a bezpečně vyjmout.


Respektujte vaše tělo a balonek nafoukněte na pro vás komfortní velikost, pouze do pocitu mírného pnutí. Nesmí způsobovat bolest ani jiné nepříjemné pocity.

Promyšlený a moderní

Inspirace pro vznik balonku vychází z afrického porodnictví, kde se údajně ženy na porod tradičně připravují s podobně tvarovanými sušenými tykvemi druhu kalabasa různých velikostí. Aniball tedy kombinuje po staletí ověřené praxe přirozených porodů s nejmodernějšími technologiemi.


Aniball se skladá z:

1. Balonek z lékařského silikonu

2. Mechanická pumpička
3. Hadička
4. Spojovací redukce
5. Obousměrný ventil


Každý díl je důsledně testován na bezpečnost a funkčnost. Výrobce splňuje požadavky normy ISO 13485.

Aniball-Popisky-CZ-Pink

Jaké má výsledky?

Podívejte se na statistiky a výsledky studie.

Jak cvičit?

Zhlédněte video jak cvičit s Aniballem.

Kupte si svůj Aniball

Kupte si Aniball za 1390,- Kč a začněte s přípravou na přirozený porod.

Kupte si svůj Aniball

Kupte si Aniball za 1390,- Kč a začněte s přípravou na přirozený porod.