Limitovaná sleva 25%. Nakupujte zde!

Proč používat Aniball?

Aniball-Brisko

Věděli jste, že se během porodu tkáně pánevního dna natáhnou až o 300%? Maximální pnutí nastává v momentu průchodu hlavičky dítěte. Je jasné, že nepřipravená tkáň může způsobit komplikace.

 

Dalším faktorem je rutinní výkon nástřihů v některých nemocnicích. Hojení bývá zdlouhavé, komplikované a poranění hráze často způsobuje trvalé negativní následky.

 

Aniball slouží k nácviku vědomého uvolnění pánevního dna v kontextu s dechem.

 

Svaly pánevního dna (stejně jako jiné příčně pruhované svaly) fungují lépe, pokud jsou trénované. Aniball je osvědčený zdravotnický prostředek, který vám s přípravou na porod pomůže.

 

Používání Aniballu umožňuje nácvik vědomého uvolnění pánevního dna za pomoci hlubokého nádechu, vyzkoušení vhodné porodní polohy a pocitu tlaku, který způsobuje nutkání na vypuzování miminka.

aniball-maminky
Aniball pumpicka

Kvalitní a promyšlený

Balonek stejně jako pumpička jsou vyrobeny z kvalitního biokompatibilního silikonu a při správném použití a dodržování instrukcí nemůže prasknout.

 

Během cvičení máte díky obousměrnému ventilu plnou kontrolu nad velikostí balonku. Můžete ho kdykoliv zmenšit, zcela vyfouknout a bezpečně vyjmout.

 

 

 

 

 

Respektujte vaše tělo a balonek nafoukněte na pro vás komfortní velikost, pouze do pocitu mírného pnutí. Nesmí způsobovat bolest ani jiné nepříjemné pocity.

Aniball se skladá z:

1. Balonek ze silikonu

2. Mechanická pumpička
3. Hadička
4. Spojovací redukce
5. Obousměrný ventil

 

Každý díl je důsledně testován na bezpečnost a funkčnost. Výrobce splňuje požadavky normy ISO 13485.

Aniball-Popisky-CZ-Pink

Kupte si svůj Aniball

Kupte si Aniball za 1529,- Kč a začněte s přípravou na přirozený porod.

Kupte si svůj Aniball

Kupte si Aniball za 1529,- Kč a začněte s přípravou na přirozený porod.