Proč používat Aniball?

Chcete-li se při porodu vyhnout natržení nebo nástřihu hráze, pak se seznamte se zdravotnickým prostředkem Aniball, sloužící k předporodní přípravě a zpevnění svalů pánevního dna po porodu.

Cvičení s Aniballem prokazatelně přináší:

  • efektivní fyzickou a psychickou připravenost a sebedůvěru na porod,
  • podstatně nižší riziko natržení či nástřihu hráze,
  • významné zkrácení 2. doby porodní,
  • nácvik vypuzování dítěte,
  • vyzkoušení vhodné polohy pro porod,
  • přípravu porodních cest na průchod hlavičky dítěte,
  • posílení svalů pánevního dna po porodu,
  • účinnou poporodní rehabilitaci.

Začít můžete od ukončeného 36. týdne těhotenství, stačí 15 minut denně.

Cena: 1.240,- Kč

včetně DPH

Skladem – expresní odeslání

Aniball je zdravotnický prostředek, který primárně slouží k tomu, aby žena objevila své pánevní dno, jeho sílu a pochopila, na jakém principu funguje. Aniball slouží k předporodní přípravě a prevenci inkontinence. Je určen k procvičování svalstva pánevního dna, přípravě porodních cest a zpevnění svalstva pánevního dna po porodu. Patří mezi efektivní pomůcky na posílení pánevního dna pro ženy trpící stresovou inkontinencí.

Pomůcka pro snadnější porod Aniball účinným způsobem napomáhá procvičovat napínání a uvolňování svalů pánevního dna, pozitivně stimuluje poševní svalstvo a zlepšuje elasticitu hráze během předporodní přípravy. Výsledkem cvičení je usnadnění vypuzovaní novorozence, zkrácení 2. doby porodní a významné snížení rizika poranění a nástřihu hráze. Používání Aniballu po porodu přispívá k lepší regeneraci a posílení svalstva pánevního dna, což vede k omezení inkontinence v pozdějším období.

Balonek Aniball není žádný výmysl moderní doby. Tvar balónku vychází z afrického porodnictví, kde se ženy připravují s vytvarovanou tykví – kalabasa. Její tvar umožňuje ženám vykonávat cvičení (podobně jako s Aniballem), která eliminují riziko natržení. Jak je vidět – vracíme se ke kořenům.

 

zdravotnická pomůcka Aniball
kalabasa

Tento zdravotnický prostředek pro předporodní cvičení představuje tu nejlepší tréninkovou metodu, jak se úspěšně vyhnout nastřižení hráze či poranění při porodu. Chystáte se začít cvičit? Prohlédněte si popis předporodního cvičení. Aniball je také ideální pomůcka na posílení pánevního dna po porodu.

Aniball doporučují odborníci – lékaři, porodní asistentky, duly, porodnice. Chcete si přečíst některé z referencí?