Kamenný obchůdek

Těhotenský obchod Anishop v Brně

obchod Anishop Brno
Abychom vám byli blíže, otevřeli jsme kamenný obchůdek AniShop, kde najdete ověřené výrobky pro těhotné i období po porodu, stylové a praktické oblečení pro nastávající maminky, přírodní kosmetiku pro vás i miminka a také několik praktických věciček, které se vám pro miminko budou v prvních měsících více než hodit. Kvalitní oblečení z biobavlny a bambusu, nákrčníky i capáčky, nově i látkové pleny Petit Lulu v nádherných vzorech. Nechybí u nás ani pečlivě vybraná literatura pro těhotné, originální hudební šperk mexická bola – rolnička pro těhotné a samozřejmě Aniball. Právě tady si ho můžete v klidu prohlédnout, osahat a zeptat se na vše, co vás v souvislosti se cvičením zajímá. Zakoupit si můžete veškeré doplňky určené k péči o balonek a zlepšení komfortu cvičení.

Najdete u nás i české nosící šátky Moisha a ŠaNaMi a nosítka Ergo Baby a Tula- vybrali jsme ty nejkrásnější vzory a pokud se chystáte svoje děťátko nosit, určitě si u nás vyberete, rádi vám profesionálně poradíme. Na všechno budete mít spoustu času a klidu. Můžete se posadit do pohodlného ušáku, dát si dobrou kávičku a rozmyslet si, co všechno si z našeho obchůdku odnesete :-)

 

Pořádáme kurzy a přednášky pro maminky

V obchůdku pořádáme i zajímavé přednášky a kurzy. Naši aktuální nabídku najdete tady. Máte nápad na zajímavou přednášku nebo povídání? Přijďte se za námi podívat a říct, co by vás nejvíce zajímalo…a my to pro vás rádi uskutečníme :-)

 

Kde nás najdete?

Alfa pasáž (u písmene B v MEZIPATŘE)
Jánská 11/13
602 00 Brno – střed

 

Otevírací doba

  • Po – Út: 9 – 18 h (12 – 12,30 polední pauza)
  • St – Pá: 9 – 17 h (12 – 12,30 polední pauza)

Fotografie prodejny