Co je Aniball Inco?

Aniball Inco

Svaly pánevního dna používáme mnohem častěji než bychom očekávali a jejich správná funkce je podmínkou řady každodenních pohybových stereotypů.

 

Je důležité, abychom je uměly dobře vnímat a dle potřeby zvládaly aktivovat nebo uvolňovat.

 

Svépomocí však bývá obnovování těchto funkcí obtížné, protože některé ženy si ani neuvědomují, že tyto svaly mají.

 

Aniball Inco je užitečným pomocníkem, který slouží k objevení pánevního dna, jeho síly a pochopení na jakém principu pracuje.

 

 

Pravidelné procvičování pánevní oblasti celkově zlepšuje kvalitu života ženy, sexuální prožitky, plodnost, regenerační poporodní procesy a předchází např. bolestem bederní páteře, sestupu rodidel, bolestivé menstruaci, inkontinenci apod.

 

Trénink svalů pánevního dna bychom neměly podceňovat, ale naopak preferovat  před zatěžující a nákladnou operační léčbou. Stejně tak jako medikamentózní terapie, která je bohužel spojena s řadou rizik a nežádoucích účinků.

 

Cvičení s Aniballem Inco slouží ke:

  • zlepšení kondice svalů pánevního dna
  • prevenci či zmírnění projevů inkontinence
  • správnému držení těla a snížení bolestí zad
  • zpevnění ochablého svalstva po porodu
  • zkvalitnění sexuálního života

Pravidelným tréninkem (15 minut denně) dochází ke zlepšení potíží v průběhu cca 3 měsíců.

Jak vám Aniball Inco pomůže?

Cvičení svalů pánevního dna se zdravotnickým prostředkem Aniball Inco bylo vyvinuto pro ženy trpící nekontrolovatelným únikem moči (stresovou inkontinencí).

 

Jakmile se naučíte opět správně používat svaly vaší pánve, zlepšíte regenerační poporodní procesy, ovlivníte také pozitivně stabilitu i mobilitu vaší páteře a kyčelních kloubů.

 

Snížíte riziko vzniku kýly, změníte příznivě polohu pánevních orgánů, čímž regulujete jejich přirozenou funkci a v neposlední řadě zlepšíte kvalitu svých sexuálních prožitků.

 

Aniball-Inco-2-menší

Časově a finančně nenáročné řešení

Balonek Inco zavedený do pochvy se díky svému proměnlivému tvaru a velikosti optimálně přizpůsobí individuální anatomii každé ženy a v tomto spočívá jeho hlavní výhoda oproti jiným pomůckám sloužícím ke stejnému účelu (např. Venušiny kuličky, vaginální závaží…apod.).


Balonek také poskytuje důležitou zpětnou vazbu o kvalitě práce svalů, protože aktivací a naopak uvolněním svalů pánevního dna dochází k mírnému pohybu balonku uvnitř pochvy.


Vlastní cviky nejsou nijak náročné a pokud jsou prováděny důsledně a pravidelně, opravdu mohou vést k úspěchu.


Obdobných pomůcek již na trhu existuje celá řada. Aniball Inco je však nenáročnou a cenově přijatelnou variantou pro ženy, které z jakýchkoliv osobních, finančních či časových důvodů nemohou pravidelně navštěvovat rehabilitační zařízení a různé např. elektromyografické přístroje k domácímu použití jsou pro ně finančně nedostupné.

Jak cvičit?

Přečtěte si jak cvičit s Aniballem Inco.

Názory a zkušenosti

Co si myslí odborníci a uživatelky?

Kupte si svůj Aniball Inco

Kupte si Aniball Inco a zlepšete kvalitu svého života.

Nyní v akci jen za 990,- Kč

Kupte si svůj

Aniball Inco

Kupte si Aniball Inco a zlepšete kvalitu svého života.

Nyní v akci jen za 990,- Kč