Co je Aniball Inco?

Aniball-Inco-Ruzova

Svaly pánevního dna používáme mnohem častěji než bychom očekávali a jejich správná funkce je podmínkou řady každodenních pohybových stereotypů.


Je důležité, abychom je uměly dobře vnímat a dle potřeby zvládaly aktivovat nebo uvolňovat.


Svépomocí však bývá obnovování těchto funkcí obtížné, protože některé ženy si ani neuvědomují, že tyto svaly mají.


Aniball Inco je užitečným pomocníkem, který slouží k objevení pánevního dna, jeho síly a pochopení na jakém principu pracuje.

 

Přečtěte si, co si o Aniball Inco myslí zkušená fyzioterapeutka Bc. Lenka Tichá a proč jej doporučuje.

Pravidelné procvičování pánevní oblasti (ideálně alespoň 5 minut denně) celkově zlepšuje kvalitu života ženy, intimní prožitky, plodnost, regenerační poporodní procesy a předchází např. bolestem bederní páteře, sestupu rodidel, bolestivé menstruaci, inkontinenci apod. Ke zlepšení potíží dochází v průběhu cca 3 měsíců.

 

Trénink svalů pánevního dna bychom neměly podceňovat, ale naopak preferovat před zatěžující operační léčbou. Stejně tak jako před užíváním léků, které je bohužel spojeno s řadou rizik a nežádoucích účinků.

Jak vám Aniball Inco pomůže?

Cvičení svalů pánevního dna se zdravotnickým prostředkem Aniball Inco bylo primárně vyvinuto pro ženy trpící nekontrolovatelným únikem moči, stolice, větrů (stresovou inkontinencí).


Jakmile se naučíte  správně používat svaly pánevního dna, podpoříte  regenerační poporodní procesy, pozitivně ovlivníte stabilitu i mobilitu páteře a kyčelních kloubů.


Snížíte riziko vzniku kýly, změníte příznivě polohu pánevních orgánů, čímž regulujete jejich přirozenou funkci a v neposlední řadě zlepšíte kvalitu svých prožitků.

Aniball-Inco-Detail

Časově a finančně nenáročné řešení

Balonek Inco se díky svému proměnlivému tvaru a velikosti optimálně přizpůsobí individuální anatomii ženy a v tomto spočívá jeho hlavní výhoda oproti mnoha jiným pomůckám sloužícím ke stejnému účelu.


Balonek poskytuje důležitou zpětnou vazbu o kvalitě práce svalů, protože aktivací a naopak uvolněním svalů pánevního dna dochází k mírnému pohybu balonku.


Vlastní cviky nejsou nijak náročné a pokud jsou prováděny důsledně a pravidelně, opravdu mohou vést k úspěchu.


Aniball Inco je nenáročnou a cenově přijatelnou variantou pro ženy, které z jakýchkoliv osobních, finančních či časových důvodů nemohou pravidelně navštěvovat rehabilitační zařízení a různé např. elektromyografické přístroje k domácímu použití jsou pro ně finančně nedostupné.

Jak cvičit?

Přečtěte si jak cvičit s Aniballem Inco.

Názory a zkušenosti

Co si myslí odborníci a uživatelky?

Kupte si svůj Aniball Inco

Kupte si Aniball Inco a zlepšete kvalitu svého života.

Nyní v akci jen za 1 390,- Kč

Kupte si svůj

Aniball Inco

Kupte si Aniball Inco a zlepšete kvalitu svého života.

Nyní v akci jen za 1 390,- Kč