Aniball – pro snazší porod

Chcete-li se při porodu vyhnout natržení nebo nástřihu hráze, pak se seznamte se zdravotnickou pomůckou Aniball, sloužící k předporodní přípravě a zpevnění svalů pánevního dna po porodu.

Cvičení s Aniballem prokazatelně přináší:

  • efektivní fyzickou a psychickou připravenost a sebedůvěru na porod,
  • podstatně nižší riziko natržení či nástřihu hráze,
  • významné zkrácení 2. doby porodní,
  • nácvik vypuzování dítěte,
  • vyzkoušení vhodné polohy pro porod,
  • přípravu porodních cest na průchod hlavičky dítěte,
  • posílení svalů pánevního dna po porodu,
  • účinnou poporodní rehabilitaci.

Začít můžete od ukončeného 36. týdne těhotenství, stačí 15 minut denně.

Cena: 1.240,- Kč

včetně DPH

AKCE: Při koupi Aniballu DOPRAVA ZDARMA! (platba kartou online, doručení Geis). Platí do 28.2.2018.

 

koupit online   více informací

Zajímají vás názory odborníků na Aniball? Přečtěte si jich více!

Mexická bola

Vaše zkušenosti s Aniballem....

Se cvičením jsem začala na 21 cm a 2 dny před porodem jsem dosáhla 29,8 cm. Díky Aniballu jsem měla menší strach z porodu a věřím, že i díky němu byl pro mě porod zážitkem. Byla to absolutní pohoda, v podstatě jsem zhruba věděla, co mě čeká. Porod trval cca 3 hodiny, bez epiduralu bez nástřihu a jakéhokoli poranění. V porodnici jsem byla exemplář - jako prvorodička rychlý porod a bez poranění a skoro jako jediná jsem byla po porodu schopna sedět, chodit a normálně fungovat. Porodní asistentka balonek také velmi chválila. Moc děkuji za skvělý vynález, který má smysl a mnoha ženám jistě pomohl. Dodávám, že kamarádka také cvičila, rodila v pondělí a je také bez poranění :) Pokud budu plánovat další mimi, tak balonek opět využiji:)
Můj porod byl díky Aniballu zážitek, na který budu rada vzpomínat a při druhem mimču už nebudu mít žádné obavy a stres. Cvičila jsem poctivě každé dva dny od 36. týdne a mé maximum bylo 30 cm. Efekt při samotném porodu byl neskutečný. Zatlačila jsem 3x a miminko bylo na světe, šlo to tak dobře, ze jsem byla vlastně sama překvapena, ze už je mimčo venku :). Pan doktor mě nesmírně chválil, jak výborně spolupracuji při tlačení a také porodní asistentka říkala, že mají s balonkem velmi dobrou zkušenost. Musím zdůraznit také psychologicky efekt balonku, mela jsem totiž pocit, že se můžu na porod nějak připravit, že je to aspoň trošku v mých rukou a to mě hodně uklidňovalo.

Přečtěte si více zkušeností uživatelek Aniballu.

Máte nějaké otázky?

Přečtěte si nejčastější otázky ohledně Aniballu a odpovědi na ně.
A pokud máte jiný dotaz, nebojte se nám napsat, třeba hned...

Aniball

Vaše jméno *

Váš e-mail *

Na co se chcete zeptat? *