Limitovaná sleva 25%. Nakupujte zde!

Jak to začalo?

Před jedenácti lety jsem porodila holčičku, přirozeně, bez medikace, bez natržení a nástřihu. Poslední měsíc těhotenství jsem cvičila s balonkem, který mi přinesl nejen fyzickou průpravu, ale hlavně psychickou. K porodu jsem odjížděla klidná a beze strachu. V porodnici se na mě „chodili dívat“ a ptali se, jestli a jak jsem se připravovala, protože jsem jako prvorodička opravdu věděla, co mám dělat. Porodila jsem hladce a bez poranění. Při druhém porodu syna po 5 letech jsem se už připravovala s Aniballem a přesto, že měl Ondra 4kg a „dal mi zabrat“, podařilo se mi porodit znovu bez medikace i poranění.

Balonek mě nadchl. Přečetla jsem si spousty článků a informací týkajících se porodů, nástřihů, podmínek v českých porodnicích a jinde v EU. Statistiky mě trošku vyděsily. Říkala jsem si, že pokud takto jednoduchá věc může maminkám pomoci, aby se mohly na porod připravit, chtěla bych ji zprostředkovat co nejširšímu počtu těhotných žen.

foto-těhotná-e1522155407482-126x300

Upřímně si přeju, aby se třeba i právě díky Aniballu stal pro každou z Vás porod nezapomenutelným zážitkem, který Vás posílí. Přeju si, aby bylo u nás co nejvíce „vědomých“ porodů a tím i více silnějších a zdravých dětí. Ženské tělo je přirozeně stavěno na porod, „umí to“. Myslím si, že je u porodu důležitá důvěra k těm, kteří Vám u něj pomohou, a pak hlavně Vaše sebedůvěra.


O mnoha dalších zkušenostech se můžete dočíst tady

podpis-Zichová-300x131

Kupte si svůj Aniball

Kupte si Aniball za 1529,- Kč a začněte s přípravou na přirozený porod.

Kupte si svůj Aniball

Kupte si Aniball za 1529,- Kč a začněte s přípravou na přirozený porod.