Kde se s námi můžete potkat?

10. 11. 2016 | Novinky

Srdečně vás zveme na odbornou konferenci V porodnici jako doma spojenou s Veletrhem porodnic

Datum: 2.12.2016  (pátek),   konference 9,00 – 15,00 hod., workshopy 15,00 – 19,00 hod.
               3.12.2016  (sobota), konference 9,00 – 12,30 hod., workshopy 14,00 – 18,00 hod.

Místo: Hotel Don Giovanni, Vinohradská 157a, Praha 3 Žižkov

 

Odborná konference pro zdravotníky

Jednou částí akce bude odborná konference určená pro lékaře, porodní asistentky a dětské sestry, a studentky a studenty porodní asistence a medicíny. Odborná konference bude jedinečnou možností setkat se s mnoha zahraničními lektory, jak lékaři, tak porodními asistentkami. Bude to jedinečná příležitost vyslechnout informace, které běžně nebývají probírány na lékařských konferencích, ani konferencích porodních asistentek.

Workshopy

Odborný program obohatí prakticky zaměřené workshopy, které povedou zahraniční lektoři s dlouholetou praxí v dané problematice. Upozornit chceme na dva workshopy, o přirozeném porodu koncem pánevním (Frank Louwen) a o porodu do vody (Dianne Garland Ridout a Barbara Harper).

Veletrh porodnic

Souběžně s odbornou konferencí bude probíhat veletrh porodnic určený pro širokou veřejnost, který by měl jednotlivé porodnice představit v jejich nejlepším světle. Zveme tedy všechny porodnice v České republice, aby přijely představit a nabídnout ženám vše, čeho si na své práci váží, seznámit veřejnost s pozitivními změnami, kterých v oblasti nabídky pro fyziologické rodičky s fyziologickými novorozenci v posledních letech dosáhly, a s tím, jak u nich mohou ženy využít možnost svobodného informovaného výběru v době porodu a v době poporodní. Každá porodnice se tak může o své úspěchy a zkušenosti podělit s těmi ostatními a inspirovat je.

Výstava

Akci doplní výstavní stánky, ve kterých budou firmy nabízet výrobky umožňující vytvořit porodní sál jako místo útulné a příjemné nejen pro rodičky a jejich doprovod a nově narozené děti, ale i pro zdravotníky.

Více informací na www.pdcap.cz.