Názory odborníků Inco

Kromě názorů odborníků jsme si pro vás připravili také recenze uživatelek o zdravotnickém prostředku Aniball Inco.

 

Aniball Inco mohu jako fyzioterapeutka s klidným srdcem doporučit všem ženám, které řeší jakoukoliv dysfunkci v oblasti měkkých tkání pánevního dna. Ze své praxe mám s touto pomůckou velmi pozitivní zkušenosti. Správným cvičením s Aniball Inco lze docílit výborných změn na kvalitě svalového, vazivového i fasciálního systému s přímým dopadem na lepší funkci okolních orgánů. Doporučuji nejen ženám trpícím gynekologickými potížemi (inkontinence, bolestivá menstruace apod.), ale také ženám s bolestmi zad a kyčlí způsobených právě nesprávnou funkcí tkáňového systému pánevního dna.

MGR. OLGA GRUBEROVÁ

fyzioterapeutka, LF MU Brno

Umět aktivovat a uvolňovat pánevní dno je pro ženu velmi užitečné a to z několika důvodů. Z pánevního dna vychází ženská síla, na hrázi se stýkají všechny ženské energie. Žena, která si najde čas a cvičí, uvědomí si sebe sama, svoji vnitřní sílu a jakoby se „zakoření“, což je pro harmonický, spokojený život a partnerské vztahy velmi důležité.

MGR. BC. RADMILA DORAZILOVÁ

soukromá porodní asistentka, Odborná asistentka Ústavu porodní asistence, UP Olomouc

Zdravé pánevní dno je důležité v každém období života ženy. U těhotných žen je pánevní dno namáháno nošením miminka a samozřejmě porodem, proto je potřebují po porodu posílit. V menopauze a vyšším věku pánevní dno klesá z důvodu úbytku hormonů. Cvičení s Aniballem Inco vede ve většině případů k výraznému zlepšení či úplnému vymizení obtíží a může nahradit náročnou a nákladnou operační léčbu.

MUDR. LUCIE HORÁČKOVÁ

Medical advisor RR Medical s.r.o.

 

MUDR. MIROSLAV VERNER

gynekolog, porodník