Názory odborníků a zkušenosti uživatelek

Kromě názorů odborníků jsme si pro vás připravili také recenze uživatelek o zdravotnickém prostředku Aniball Inco.

Aniball Inco mohu jako fyzioterapeutka s klidným srdcem doporučit všem ženám, které řeší jakoukoliv dysfunkci v oblasti měkkých tkání pánevního dna. Ze své praxe mám s touto pomůckou velmi pozitivní zkušenosti. Správným cvičením s Aniball Inco lze docílit výborných změn na kvalitě svalového, vazivového i fasciálního systému s přímým dopadem na lepší funkci okolních orgánů. Doporučuji nejen ženám trpícím gynekologickými potížemi (inkontinence, bolestivá menstruace apod.), ale také ženám s bolestmi zad a kyčlí způsobených právě nesprávnou funkcí tkáňového systému pánevního dna.
Olga-foto
Mgr. OLGA GRUBEROVÁ
fyzioterapeutka, LF MU Brno
Aniball Inco je skvělá pomůcka a měla by mít v léčbě dysfunkcí v oblasti pánevního dna své zastoupení. Na trhu je vícero typů podobných pomůcek, i já ve své ordinaci pracuji i s ostatními pomůckami. Každou z nich lze použít v jiné fázi cvičení a je fajn mít v tomto směru na výběr. V čem je ale Aniball Inco jiný? Je měkký, poddajný a přizpůsobí se tak každé ženě. Tím, že mohu v průběhu cvičení měnit velikost balonku a tím i odpor, který mi klade, mohu pomůcku přizpůsobit různým potřebám a typům cvičení. Obrovskou výhodu Aniballu Inco vidím v tom, že se díky němu dokáže na své pánevní dno nacítit každá žena, i ta, která si do té doby oblast pánevního dna nebyla schopná dostatečně představit, vizualizovat, a vůbec pochopit „co se po ní chce“. Je tedy velmi vhodný pro ženy „začátečnice“, které s cvičením této oblasti začínají nebo už začaly, ale stále mají problém procítit aktivní a relaxované pánevní dno. Stejně tak ale může být skvělou pomůckou pro ženy, které jsou pokročilé a své pánevní dno už nějakou dobu aktivně cvičí. Balonek nabízí opět další možnost, jak svalstvo posílit, ale i uvolnit. Shrnuto a podtrženo – děkuji za další skvělou pomůcku pro lepší, kvalitnější a zdravější život ženy. Děkuji za šíření osvěty a jako fyzioterapeutka i jako žena po 2 porodech doporučuji Aniball Inco všem ženám, které chtějí řešit jakoukoliv dysfunkci spojenou s pánevním dnem, nebo jim předcházet.

Přečtěte si, co si o Aniball Inco myslí zkušená fyzioterapeutka Bc. Lenka Tichá a proč jej doporučuje.
lenka-ticha
Bc. LENKA TICHÁ
fyzioterapeutka
Umět aktivovat a uvolňovat pánevní dno je velmi užitečné. Z pánevního dna vychází ženská síla a energie. Žena, která si najde čas a cvičí, uvědomí si sebe sama a svoji intuici, nelezne vitalitu, vnitřní sílu a jakoby se „zakoření“, což je pro harmonický, spokojený život i partnerské vztahy velmi důležité.
Radmila Dorazilova
Mgr. Bc. RADMILA DORAZILOVÁ
soukromá porodní asistentka, Odborná asistentka Ústavu porodní asistence, UP Olomouc
Zdravé pánevní dno je důležité v každém období života ženy. Cvičení může pomoci při premenstruačním syndromu. Ženy, které chtějí otěhotnět, potřebují pánevní dno relaxovat. V těhotenství je velmi namáháno nošením miminka a samozřejmě porodem, proto je vhodné jej po šestinedělí posílit. V menopauze a vyšším věku pánevní dno klesá z důvodu úbytku hormonů, je tedy určitě na místě potížím předcházet.
Důsledné cvičení s Aniballem Inco vede ve většině případů k výraznému zlepšení či úplnému vymizení obtíží.
Lucka-Horackova
MUDr. LUCIE HORÁČKOVÁ
lékařka

Kupte si svůj Aniball Inco

Kupte si Aniball Inco a zlepšete kvalitu svého života.

Nyní v akci jen za 1 390,- Kč

Kupte si svůj

Aniball Inco

Kupte si Aniball Inco a zlepšete kvalitu svého života.

Nyní v akci jen za 1 390,- Kč