Elastický šátek Je porte mon bébé – Fuchsia

Šátek Original Fuchsia je ideální pro ty, kteří se šátkováním začínají. Díky specifickému materiálu je pružný a přesto pevný, můžete jej používat od narození až do 9 měsíců miminka.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Šátek Original Je Porte Mon Bébé Fuchsia je ideální pro ty, kteří se šátkováním začínají a nemají tak hluboké zkušenosti. Kvalitní materiál ze směsi bavlny a elastanu je maximálně pružný, měkký a pohodlný, ale přesto se jen tak nevytahá a ‘roste’ s miminkem. Original šátek je v porovnání s tím Basic větší a díky tomu má více možností úvazu, je také vhodný i pro větší děti.

Fuchsiově fialový šátek Original je skvěle měkký a jemný díky kombinaci kvalitní bavlny a elastanu. Šátek je díky tomu pružný a přesto pevný a můžete jej používat od narození až do 9 měsíců miminka. Elastický materiál navíc zajišťuje vysokou prodyšnost, což oceníte nejenom v létě. Šátek JPMBB se velmi snadno uvazuje a brzy se s ním naučí i méně zkušení rodiče. S jedním úvazem můžete miminko nosit na hrudníku, na boku i na zádech a bez nutnosti rozvázání můžete dítě do šátku vkládat i vyndávat ven.

Tip: Šátek je vhodný pro miminka o váze 3,5-9 kilogramů či do věku 9 měsíců. Šátek je 70 centimetrů široký a 4,9 metru dlouhý.

Upozornění: Všechny výrobky JPMBB jsou uznávané mezinárodním institutem International Hip-Displasia Institute (IHDI) jako vhodné pro zdravý vývoj kyčelních kloubů miminka.

Další informace

Rozměry 500 cm
barva

fuchsiová/černá, fuchsiová/šedá