Tampóny do podprsenky 24 ks

120,00 

Nepostradatelný pomocník pro kojící maminky! Tvarované, prodyšné a příjemné na tělo. Díky tence zakončenému okraji nepoznáte jejich přítomnost v podprsence. Máme vyzkoušeno! Doporučujeme 🙂

Katalogové číslo: PRS Kategorie:

Popis

Prodyšné jednorázové vložky do podprsenky jsou určeny ženám v pozdější fázi těhotenství a kojícím matkám. Nedráždí citlivou pokožku prsu ani bradavky. Měkká absorpční vrstva zadržuje vytékající mléko a nepropustná vnější vrstva zabraňuje ušpinění prádla. Samolepící páska pomáhá fixovat vložku na správném místě. Vložky se výborně přizpůsobí tvaru prsu a jejich použití je velmi diskrétní. Dodávají se v balení po 24 kusech.

Návod k použití:
Vložky měňte za nové dostatečně často, po použití vyhoďte do odpadkového koše. Poškozený nebo zničený výrobek nepoužívejte.

Upozornění!
Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

  • Velmi měkké – použité materiály jsou velmi měkké a příjemné. Díky tomu nedráždí citlivé bradavky kojící matky.
  • Vysoce absorpční a pohodlné, obsahující gelující vložku a vrstvu, které izoluje vlhkost. Tím zajišťuji pocit sucha a čistoty na dlouhou dobu.
  • Vícevrstvé a prodyšné – skládají se za 3 vrstev: vrstvy chránící před protékáním, vrstvy izolující vlhkost a prodyšné vnitřní vrstvy.
  • Hygienické balení – každý pár vložek je z hygienických důvodů zabalen samostatně v plastovém sáčku.
  • Bezpečné – obsahují samolepící pásek, který zabraňuje klouzání a fixuje vložku na správném místě.

Tampóny odpovídají požadavkům směrnice Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků.