Tampóny do podprsenky 24 ks

120,00 

Nepostradatelný pomocník pro kojící maminky! Tvarované, prodyšné a příjemné na tělo. Díky tence zakončenému okraji nepoznáte jejich přítomnost v podprsence. Máme vyzkoušeno! Doporučujeme 🙂

Katalogové číslo: PRS Kategorie:
Doprava zdarma

Popis

Jednorázové tampóny do podprsenky EasyStart jsou určeny kojícím matkám. Měkká vnitřní vrstva nedráždí pokožku a udržuje ji suchou. Superabsorpční střední vrstva zachycuje vytékající mléko. Vnější vrstva je opatřena samolepícím proužkem a fixuje tampón ve správné pozici. Tampóny do podprsenky EasyStart mají profilovaný tvar a tence zakončené okraje. Díky tomu se snadno přizpůsobí tvaru prsu, jsou komfortní a diskrétní. Tampóny propouští vzduch a tím zabraňují vzniku zánětu bradavek. Chrání rovněž oděv před ušpiněním vytékajícím mlékem. Každý tampón je z hygienických důvodů samostatně zabalen. V balení 24 ks.

Návod k použití

  • Tampóny měňte za nové dostatečně často, po použití vyhoďte do odpadkového koše. Poškozený nebo zničený výrobek nepoužívejte.
  • Super absorpční – obsahují gelující vložku, která zabraňuje vytékání mléka a zajišťuje pocit sucha na velmi dlouhou dobu.
  • Tvarované a prodyšné – mají profilovaný tvar a tence zakončené okraje, velmi dobře propouští vzduch a tím zabraňují vzniku zánětu bradavek.
  • Hygienické balení – každý tampón je z hygienických důvodů zabalen samostatně v plastovém sáčku.
  • Bezpečné – obsahují samolepící pásek, který zabraňuje klouzání a fixuje tampón na správném místě.

Tampóny odpovídají požadavkům směrnice Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků.