Setkání s Radmilou Telvákovou na téma

INTIMITA / DUALITA / CO SI SÁM DÁT NEMŮŽEŠ

Datum konání: 19.9.2019 / 18:00 – 21:00 hod.
Místo konání: Impact Hub, Cyrilská 7, Brno
Cena vstupenky: 450,- Kč ( cena vstupenky zahrnuje 15% DPH )

O akci

Po 5 letech přijala moje životní inspirace, Radmila Telváková, pozvání na veřejnou akci. Připravujeme ji pro vás společně, protože tuto inspirativní osobu si nemůžu nechat jen “pro sebe”. Přeji si, aby inspirovala co nejvíce lidí kolem mě. Můžeme se tedy těšit na společné setkání, sdílení, zralou diskuzi o velkých intimních tématech. Toto setkání bude v sympatickém prostoru v Brně v Impact Hub a to 19.9.2019.

Radmila je žena výjimečně citlivá, vnímavá, pracovitá, neotřelá, odvážná, inspirativní. Má rozhodně co říct a sdílet. Na setkání s vámi se moc těší! “Vysype” ze sebe zkušenosti, poznání, příběhy…ze svého života i z praxe. A že jich není málo. Vyjádří se k bez obalu k velkým intimním tématům. Některá svou velikost ztratí, jiná ožijí. Odpoví na jakoukoliv vaši otázku.

Co můžete očekávat? Odpovědi na vnitřní dotazy a diskuzi na témata, která se možná netroufáte ani vyslovit.

Témata: intimita, sexismus, dualita…a mnoho dalších :).

Mgr. Renata Zichová (tvůrkyně Aniballu)

Pro koho je akce určená?

Pro kohokoliv, koho zajímá život, klade si otázky ( v odpovědi “nevím” je krása a dobrodružství 🙂  )

Co se na akci dozvíte?

Odpovědi na vnitřní dotazy a diskuzi na témata, která se možná netroufáte ani vyslovit

Témata: intimita, sexismus, dualita…a mnoho dalších :).

O přednášející:

Radmila Telváková

Zdravotní masér; poradce holistických principů; trenér Voice dialogu; practitioner a master NLP.

Od patnácti let studuje a prochází alternativními technikami léčení, celostní medicínou (orgánové hodiny, psychosomatické projevy, reflexní terapie, lunární cykly, druhy očistných technik). Původně ze svých zdravotních důvodů, později fascinovaná možnostmi.

Od roku 2003 pracovala jako zdravotní masér a práci s tělem vnímá jako velkého učitele. Před čtyřmi roky začala pracovat se skupinami v tématech celostní medicíny, později v zážitkových seminářích v hlubokém osobním rozvoji, tantrických výcvicích, v kurzech vnitřní a vnější komunikace a v ošetřování intimity a zranitelnosti.

Ruku v ruce se zajímala o analytickou psychologii, typologii lidské osobnosti, eneagram duší, numerologii, tradiční symboliku prastarých poznání, posvátnou geometrii a hermetismus. Deset let se zabývá systemickými konstelacemi podle Bhelinghera.

Seznamovala se stále detailněji s energetickým systémem našeho těla v propojení fyzické, emocionální a mentální roviny, skrze tradiční Tao učení a mimosmyslové vnímání. Rozvíjela tak systematickou vědomou práci s energiemi v různých rovinách.

Velký životní posun nastal při pobytu v Peru s Petrem Chobotem při práci se šamany na silových místech a rituálech s ayahuascou, kde zažila první vědomé vytělesnění, regresi a kontakt s jemnohmotnými bytostmi. Tato zkušenost ji posunula v rozpoznávání, chápání. Začala hlouběji studovat stavy lidského vědomí. Prochází svými transformacemi, iniciačními procesy a rozvíjí vnímání a schopnosti napojování na konkrétní energetická místa, bytosti a zdroje.

Díky svému učiteli Bhagatovi, který Radmile umožnil uchopit lidskou psychiku, se naučila rozeznávat a pracovat s projekcemi naší mysli, domněnkami, strachy. V současné době studuje Eriksonovu hypnózu, voice dialog a NLP.

Rozvíjí sdílení v kruzech a práci ve skupině na silových místech. Postupně získává citlivost skloubit všechny znalosti a zkušenosti v souvislostech, systémech a principech a předává je s radostí dál.

Všemi technikami, které používá, sama prošla a stále podle potřeby prochází. Má na své cestě v různých podobách stálý doprovod vzácných učitelů, kteří Radmile pomáhají rozpomínat se na sebe a žít s vědomím, že vše má… a je.

Více zde: www.radmilatelvakova.cz

Co je v ceně?

Místo v sále a setkání se zajímavými lidmi.

 

 

Vstupenky je možné zakoupit také v den konání akce od 17:30 hodin přímo na místě.