Názory odborníků a zkušenosti uživatelek

Kromě názorů odborníků jsme si pro vás připravili také recenze uživatelek o zdravotnickém prostředku Aniball Inco.

Cvičení s Aniball Inco mi přineslo téměř okamžitou a pro mě nečekanou úlevu od bolestí v oblasti levého vaječníku po spontánním ukončení těhotenství v 8 týdnu. Původně jsem cvičení s balónkem neměla v té době vůbec v plánu, ale nakonec sledem různých okolností se Aniball ke mně dostal a já jsem to zkusila. Byla jsem skeptická a obezřetná, abych si ještě víc neublížila. Bolesti byly podobné zánětu střeva, z toho zase působily jako bolest ledviny, či cysta na vaječníku. Každý den byla bolest trochu jiná, ale vždy dost intenzivní. Někdy jsem se neobešla bez analgetik. Už po druhém cvičení, kdy jsem pouze pomocí dechu balónek posunovala dovnitř a směrem ven, jsem vnímala mnohem menší bolesti a do dalších dvou dnů bolesti úplně vymizely. V dalším cyklu ještě přetrvávala bolestivá ovulace, ale už nemám ty urputné bolesti, které mě děsily. Zřejmě šlo o nějaké slepené tkáně a stačilo jejich rozpohybování cíleným dýcháním a procvičením svalů pánve. Je to pro mě velké překvapení a také bych tímto chtěla Aniballu poděkovat za vyřešení potíží bez léků či zbytečného skalpelu. Navíc, což už bude znít jako filmový happy end, se mi za 2 měsíce od potratu podařilo znovu otěhotnět. Myslím si, že určitě pomohlo cvičení, prokrvení tkání a orgánů. Původně jsem se cvičení spíše bála, protože jsem byla přesvědčená, že budu muset řešit nějaký zánět a nevěděla jsem, co to cvičení spustí. A opravdu jsme koukala… Takže děkuju!!
Ludmila, 32 let
Cvičit jsem začala cca před 2 měsíci. Přiznám se, že zpočátku to vůbec nebyla žádná legrace- sledovat, jak dýcham a přitom zatínat svaly. Ale nevzdala jsem se, nic nejde bez práce. Zpočátku jsem cvičila každý den. Nejprve jsem se učila zvládat dýchání a zatínání svalů, pomalu jsem zvyšovala z 5 minut na 10 minut, každý nový den byl lepší a lepší. Jsem úplně nový člověk, plný elánu a chuti do života, přestalo mě bolet v zádech, manžel mě chváli, že mi to sluší a v posteli nám to klape, jako za mlada!
Stanislava, 62 let
S Inco balonkem jsem začala cvičit po porodu pro zlepšení kondice pánevního dna. Měla jsem již zkušenosti s používáním Aniballu pro předporodní přípravu. Práce s pánevním dnem pro mne tedy nebyla úplnou novinkou. Aniball Inco mne navíc potěšil menší velikostí, odpadl problém se zavaděním balonku, který jsem zpočátku při předporodním nácviku měla. K lepšímu zavádění určitě doporučuji vhodný lubrikant. Cvičím každý druhý den. Během prvního týdne jsem po cvičení pociťovala namožené svaly v podbřišku a v oblasti jakoby stydké kosti. Postupně to ale zmizelo. První efekt cvičení jsem subjektivně zpozorovala už po 4. cvičení, cítila jsem daleko lepší kontrolu a sílu v oblasti pánevního dna. Dokážu vědomě svaly pánevního dna lépe ovládat. Navíc mne méně bolí v oblasti křížové a bederní páteře. Cvičení mi určitě pomohlo.
Martina, 33 let
Jsem matka 3 dětí, Aniball Inco jsem začala používat hned po skončení šestinedělí, na doporučení gynekoložky, pro mírnou inkontinenci. Snažím se cvičit pravidelně, denně cca 10 min. Zpočátku mi dělalo problémy nezatínat zároveň i břišní svaly, měla jsem je i namožené, ale už jsem si našla způsob. Vyhovuje mi, že se balonek, díky svému proměnlivému tvaru, hezky přizpůsobí mému tělu, na rozdíl od kuliček, které jsem používala po druhém těhotenství. Po 2,5 měsících už zvládám menší velikost balonku a potíže se výrazně zmírnily.
Eva, 40 let
Mám dvě děti a problém se stresovou inkontinencí. Cvičím cca 15 minut denně, večer, ke cvičení potřebuji klid a soukromí. Cvičení ze začátku „bolelo“- měla jsem svalovku hlavně břišních svalů…teď už zvládám břicho nezatínat a také lépe pracuji s dechem. Po 3 měsících používání lépe ovládám pánevní dno při kýchnutí a smíchu, navíc mne přestala bolet bederní páteř.
Radka, 39 let
Po porodu jsem měla docela problém s inkontinencí – při tlačení kočárku do kopce, kýchnutí, …po nachlazení se to ještě zhoršovalo. Také jsem měla problém s pohmožděním svalů pánevního dna. Dceři jsou už dva roky a za tu dobu se to celkem stabilizovalo, ale svaly pánevního dna už nefungují tak, jak jsem byla zvyklá. Proto jsem se také rozhodla zkusit cvičit s Aniballem Inco. Ze začátku mi dělalo velký problém zapojit správné svaly. Měla jsem zaťaté hýžďové svaly, břicho. Řekla bych, že se to stále učím, ale už je to mnohem lepší. Také cítím povolení svalů, když stojím, mám pocit, že jsem měla stále zaťatý zadek a podsazenou pánev. Nedokázala jsem svaly vědomě pořádně povolit. To se určitě zlepšilo. Teď už vím, že tam jsou i jiné svaly! Také se nějakou dobu snažíme o druhé miminko a doufám, že posílení svalů pánevního dna by mi mohlo pomoci otěhotnět 🙂
Jana, 35 let
Docházím na fyzioterapii od února 2018 kvůli bolesti bederní páteře a vystřelování do nohy z důvodu výhřezu meziobratlové ploténky. Byla mi doporučena operace, která se nekonala z důvodu zánětu žil. Mezitím se však stav díky pravidelnému cvičení a velice ochotné a šikovné fyzioterapeutce zlepšil tak, že se operace nekoná. Při cvičení jsem si ale u posilování vnitřních břišních svalů, při dýchání dolů do dolní části břicha, uvědomila mírnou stresovou inkontinenci. Situaci jsem konzultovala s fyzioterapeutkou, která mi doporučila používání Aniballu Inco. Používám jej cca 6 týdnů, zatím nacvičeno 13 x 15 minut. Při zavedení není a nebyl žádný problém i bez zvlhčení sliznice, zpočátku problémy se snadným vyklouznutím balonku, nyní již ne. Pravděpodobně díky předchozímu pravidelnému tréninku správného dýchání nemám problémy s nechtěným zatnutím hýžďových svalů a vtažením břicha. S každým dalším cvičením lépe vnímám správnou aktivaci svalů pánevního dna, bez balonku není jednoduché si toto uvědomit. Myslím si, že je to velice dobrý pomocník. Nastalo velice mírné zlepšení, výraznější zlepšení doufám nastane po delším používání.
Pavla, 49 let
Následkem změn v klimakteriu jsem se potýkala se stresovou inkontinencí. Protože jsem odmítla náhradní hormonální terapii i operaci, lékařka mi doporučila vyzkoušet Aniball Inco. Zpočátku se mi do cvičení s tímto balonkem moc nechtělo, ale problémy s únikem moči mne donutily. Teď, po cca 4 měsících používání, potíže výrazně ustoupily, už se nebojím zakašlat ani zvedat težší předměty 🙂
Jarmila, 52 let

Kupte si svůj Aniball Inco

Kupte si Aniball Inco a zlepšete kvalitu svého života.

Nyní v akci jen za 1 390,- Kč

Kupte si svůj

Aniball Inco

Kupte si Aniball Inco a zlepšete kvalitu svého života.

Nyní v akci jen za 1 390,- Kč