Limitovaná sleva 25%. Nakupujte zde!

Poradna

Budete-li mít jakékoliv dotazy či připomínky, napište nám, případně vyplňte dotazník zde. V týmu máme zkušené odborníky, kteří vám poradí s používáním Aniballu a zodpoví vaše otázky. Nebojte se nás na cokoliv ohledně Aniballu zeptat. 

 

Tip: Hodně otázek jsme již zodpověděli, přečtěte si nejčastější otázky a odpovědi na ně.

Na vaše otázky odpovídá MUDr. Lucie Horáčková

 MUDr. Lucie Horáčková
 Medical Advisor

 V rámci své práce komunikuje s lékaři,   fyzioterapeuty, porodními asistentkami   a těhulkami.

 

 Ráda odpovídá na vše ohledně Aniballu,   nebojte se zeptat!  🙂

Odesláním otázky souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení dotazu. Komunikace bude uchována maximálně po dobu jednoho roku s tím, že souhlas může být kdykoliv odvolán a údaje budou využity pouze pro oprávněný zájem pro ochranu práv, který může být namítán. Pokud se dotaz týká objednávky, je uchován pro účely plnění smlouvy, nikoliv na základě souhlasu. Dotazy mohou být anonymizovány a v anonymní podobě využity pro statistiky anebo zveřejnění častých otázek na webu. Více informací o správci, jeho kontaktech a zpracování osobních údajů včetně oprávněných zájmů naleznete v Prohlášení.

 

 

„Poradna slouží k zodpovídání dotazů týkajících se zdravotnických prostředků Aniball v souladu s § 5k odst. 2 písm. a) zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů a není určena k poskytování zdravotních služeb. Své dotazy týkající se zdravotního stavu prosím směřujte na svého ošetřujícího lékaře.“

Edukační videa

V edukačních videích níže se dozvíte další detaily o používání Aniballu, péči, častých otázkách, pánevním dně, atp.

 

Všechna edukační videa si můžete prohlédnout na stránce Návod a edukační videa.